TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

Sponzori

Oddelenie Techniky, KFMaT, FHPV PU v Prešove
Najlepší strelci

TJ Družstevník Vlára Ľuborča

TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

TJ SPP V.Bierovce-Opatovce

TJ SPP V.Bierovce-Opatovce

TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

TJ Družstevník Veľká Hradná

Autor

timotejbulko

Mgr. Timotej Bulko

5 gólov v sieti nováčika

Domáci začali na Opatovské hody s veľkou aktivitou. Hneď v 3. min. potešil domácich J. Barták, keď dorazil do siete centrovanú loptu Petra Bulka – 1:0. Výborný vstup domácich pokračoval, center J. Bartáka predĺžil T. Sivák na Adama Moravčíka, ktorý hlavou upravil na 2:0. V 6. min. predviedol dobrý zákrok Bango, strelu T. Siváka vyrazil. V 10. min. sa dostala lopta k A. Moravčíkovi, ktorý strelou zo 17 metrov lepšie ani trafiť nemohol – na spôsob „angličáka“ ligovým gólom, gólman Bango bol bezmocný – 3:0. V 14. min. mohlo byť 4:0, ale A. Moravčík netrafil ideálne v super šanci. V 23. min. prehodil domáceho gólmana Bulhar I. Stojanov – 3:1. V 30. min. už bolo 4:0, keď sa vyznamenal peknou strelou k tyči T. Sivák. Do polčasu mal dve dobré šance domáci T. Sivák, Horňák a hosťujúci Srb Nikolić.

Hostia začali druhý polčas s väčšou aktivitou, ale zakončenie D. Gašpara išlo nad. V 53. min. vysunul J. Tuka do nájazdu Srba Nikolića, ktorý skóroval – 4:2. V 64. min. upokojil domácich krásnym prienikom J. Barták – 5:2. Hostia mali taktiež silu v útoku, kde vynikal hlavne Srb Nikolić a Bulhar Stojanov. V 70. min. netrafil v dobrej šanci loptu A.Moravčík. V 73. min. neskóroval doslova do prázdnej brány M. Štefanka. Rovnaká tutovka prišla aj na domácej strane, ale J. Barták neprekonal na dvakrát gólmana S. Banga. Zápas sa odohral bez kariet, domáci vyhrali zaslúžene.

Mgr. Roman Kadák (tréner mužstva)
Dnes sme sa sústredili len na vlastný výkon a za svoju aktivitu a prístup sme boli odmenení víťazstvom. Dokázali sme strelecky využiť hneď naše prvé príležitosti a v 10. minúte sme vyhrávali 3:0. Zápas sme mali po celý čas pod kontrolou, aj keď súper bol veľmi kvalitný vo svojej útočnej činnosti. Dnes sa opäť potvrdilo, že futbal sa hrá nielen smerom dopredu, ale musíte sa venovať aj defenzívnym povinnostiam. Strelecky sa presadili hráči, od ktorých sa to najviac očakáva, ale pochvalu si zaslúžia všetci hráči za svoj herný prejav a plnenie futbalových činností. Toto bol náš typický výkon herná disciplína a zodpovedná hra na oboch stranách ihriska.

Góly: 3. Juraj Barták 1:0 7. Adam Moravčík 2:0 10. Adam Moravčík 3:0 23. Ivan Stojanov 3:1 30. Tomáš Sivák 4:1 53. Štefan Nikolić 4:2 64. Juraj Barták 5:2

Videné: 224x
1 10