Beckov

FK Stará Myjava

timotejbulko

Bartákov hattrick do siete Očkova po výhre 4:0

Po minulotýždňovej výhre v Zamarovciach sa domáci pustili do Očkova s náporom. Hostia pricestovali o hráča menej a od úvodných minút bránili takmer so všetkými hráčmi. Pevnú obranu hostí sa pokúšal prekonať v 5. min. navrátilec A. Moravčík, ale jeho prudká strela išla vedľa brány. V 10. min. prehodil loptu J. Barták cez obranu na T. Siváka, ale ten v tutovke pred brankárom M. Trebatickým prestrelil. V 12. min. mali hostia veľkú šancu, ale Ondrášik po hlavičke Gaža mužstvo podržal. Domácim sa neotvárali v hre žiadne brejkové situácie, nakoľko hostia so všetkými hráčmi pozorne bránili na vlastnej polovici. Obranu hostí sa podarilo prepáliť J. Bartákovi v 18. min., keď prekvapil strelou k tyči M. Trebatického – 1:0. V 22. min. po rohu vystrelil prudko Moravčík, ale obrana hostí loptu tečovala na roh. V 23. min. vysunul zo stredu poľa P. Fabian J. Bartáka, ktorý z pravej strany strelou k tyči dával na 2:0. V 30. min. skompletizoval hattrick J. Barták, keď po faule na Moravčíka obstrelil múr z priameho kopu strelou pod brvno – 3:0. Domáci celý druhý polčas kontrovali dejisko hry. V 55. min. po prihrávke Moravčíka prepálil z troch metrov T. Sivák. V 67. min. to už T. Sivákovi vyšlo, keď po výbornom centri od D. Bezunka skóroval hlavou na 4:0. Domáci si ešte do konca zápasu vytvorili veľké množstvo šancí, ktoré napr. Hlavatý, Dráb či Peter Bulko nedokázali využiť. Tri body tak ostali doma zaslúžene.

Mgr. Roman Kadák (tréner mužstva)
Súper pricestoval len s desiatimi hráčmi a od začiatku sa bránil pred svojím pokutovým územím. Obraz zápasu bol daný naším dobýjaním súperovej obrany a ich zameraním sa na odohranie zápasu a inkasovanie čo najmenej gólov. Podarilo sa nám premeniť prvé gólové príležitosti, a tie rozhodli zápas v náš prospech. Gratulácia k hattricku patrí Jurajovi Bartákovi.

Góly: 18. Juraj Barták 1:0 23. Juraj Barták 2:0 30. Juraj Barták 3:0 67. Tomáš Sivák 4:0