TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

Sponzori

Oddelenie Techniky, KFMaT, FHPV PU v Prešove
Najlepší strelci

TJ Družstevník Očkov

TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

TJ SPP V.Bierovce-Opatovce

TFK 1939 Záblatie

TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

TJ SPP V.Bierovce-Opatovce

Autor

timotejbulko

Mgr. Timotej Bulko

Muži deklasovali rezervu Myjavy

V 4. min. sa dostal do sľubnej streleckej pozície A. Moravčík, ale v poslednej chvíli mu dal do strely nohu hosťujúci M. Manák. V 8. min. bol v podobnej situácií aj Barták, ale trafil len chrbát F. Hodúla. V 10. min. krásna akcia domácich po osi Moravčík – Barták T. Sivák, kde posledný menovaný trafil brvno Buzayovej brány.
V 17. min. roh domácich, po ktorom Žúži nechytateľnou perfektnou „päťičkou“ prekvapil všetkých na ihrisku – 1:0. V 20. min. si Oríšekov center takmer vrazil do siete Žúži, Ondrášik výborne vyrazil. V 26. min. prišli dve tutovky na oboch stranách. Najskôr stroskotal Oríšek na domácom gólmanovi a následne aj domáci Barták v úniku. V 40. min. nastrelil tyč domáci Moravčík.

Druhý polčas začali domáci opäť s náporom. Center Horňáka nevyužil Barták. V 53. min. sa dostal z ľavej šance do príležitosti Pet. Bulko, ale netrafil ideálne. V 53. min. našiel kolmicou T. Sivák J. Bartáka, ktorý upokojil domácich – 2:0. Obrovské šance domácich nevyužil v 59. min. Moravčík, ktorý trafil brvno a dorážka T. Siváka cieľ nenašla. V 68. min. bolo 3:0, keď využil prihrávku od J. Bartáka do prázdnej brány T. Sivák. V 73. min. našiel ideálnym pasom T. Sivák J. Bartáka, ktorý nedal šancu M. Buzayovi – 4:0. V 77. min. si dal vlastenca domáci Viršinský – 4:1. V 89. min. spálil tutovku hosťujúci T. Adamovic. Domáci však ešte pridali piaty gól v 90. min. keď po prihrávke A. Malýcha prepálil všetko čo mu stálo v ceste M. Sivák. Tri body ostali zaslúžene doma.

Mgr. Roman Kadák (tréner mužstva)
V tomto období sa s blížiacim koncom jesennej časti začína prejavovať skutočná kvalita, sila, trénovanosť a charakter mužstva. Dnes sa nám tretíkrát po sebe na domácom ihrisku podarilo streliť päť gólov, čo ukazuje na ofenzívnu silu kolektívu. Hráči dnes odohrali zápas s vysokým prehľadom, zodpovedným prístupom a hernou dominanciou pri zakončení streleckých príležitosti, aj keď sme veľa gólových príležitostí nedokázali úspešne zakončiť, pretože až trikrát sme nastrelili konštrukciu brány. Postupne stúpame v tabuľke smerom na hor, ale stále sme na mínus troch bodoch. Najbližšie zápasy nám ukážu, či dokážeme potvrdiť skutočnosť, že v posledných rokoch patríme medzi popredné mužstvá súťaže.

Góly: 17. Ladislav Žúži 1:0 53. Juraj Barták 2:0 68. Tomáš Sivák 3:0 73. Juraj Barták 4:0 77. Aleš Viršinský – vlastný gól 4:1 90. Martin Sivák 5:1

Videné: 173x
1 10