FK Kľúčové

FK Kľúčové

TJ Slovan Trenčianska Turná

timotejbulko

MUŽI podali najbojovnejší výkon sezóny. Zápas otočili za dve minúty. Rozhodol Barták.

Domáci privítali v dôležitom šesťbodovom zápase výborné mužstvo Nemšovej, ktoré aj napriek postaveniu v tabuľke jednoznačne hrá pekný futbal. Od úvodu bolo zrejmé, že tento zápas bude o bojovnosti. Hostia pôsobili od úvodu aktívnym dojmom, čo pretavili do gólu v 10. min., keď z viac ako 35 metrov pomocou vetra prekvapil Bulka v bráne Daniel Machara – 0:1. Domáci mali veľkú šancu na vyrovnanie v 16. min., ale center T. Siváka z pravej strany nevyužil na gól hlavou z metra A. Malých. V 22. min. vytiahol dobrý zákrok Bulko, keď chytil strelu M. Beňa. V 29. min. strelecký pokus Bartáka taktiež pokryl brankár Suchánek. Domáci bojovali ako vedeli a vyrovnávajúci gól sa dostavil v 41. min., keď strelou z 20 metrov exportným gólom nedal šancu Suchánkovi domáci M. Medvedík – 1:1. Hneď o minúty rozohral T. Sivák loptu, poslal ju smerom na Poláka, ten ju klamlivým pohybom prenechal Bartákovi, ktorý upravil na 2:1. Druhý polčas domáce mužstvo bojovalo a znieslo veľký nápor hostí za vyrovnaním. V 55. min. sa dvakrát predviedol domáci brankár Bulko, keď vychytal najskôr Kresánka a potom aj F. Podkopčana. V 66. min. vystrelil T. Sivák spoza šestnástky, ale Suchánek vyrazil na roh. Hostia chceli vyrovnať, ale domáca obrana odolávala. V 77. min. chcel prelobovať brankára Malých, ale neuspel. Záver zápasu domáci postrážili, a dôležité body udržali. Nemšová sa ukázala ako jedno z najbehavejších mužstiev v súťaži, avšak domáci podali najbojovnejší výkon v sezóne, v ktorom nechali srdiečko na ihrisku, čo prinieslo potrebné „ovocie“.

Hráči zápasu: Martin Medvedík – Tomáš Kresánek
Góly: 10. Daniel Machara 0:1 41. Martin Medvedík 1:1 42. Juraj Barták 2:1