TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

Sponzori

Oddelenie Techniky, KFMaT, FHPV PU v Prešove
Najlepší strelci

TJ Družstevník Vlára Ľuborča

TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

TJ SPP V.Bierovce-Opatovce

TJ SPP V.Bierovce-Opatovce

TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

TJ Družstevník Veľká Hradná

Autor

timotejbulko

Mgr. Timotej Bulko

Muži strelili Opatovej 5 gólov

Prvú šancu v zápase si vypracovala Opatová n/V – v 2. min. vysunul P. Mandinec rýchleho D. Pisára, ktorý nastrelil pravú tyč domácej bránky. Od tohto momentu prevzali hru do svojich rúk domáci. V 10. min. rozohral rýchlo Fabian na J. Bartáka, ktorý prestrelil T. Mikoláška – 1:0.
V 13. min. preveril kvality hosťujúceho gólmana J. Barták, ale na nechytateľnú dorážku A. Moravčíka do ľavého rohu brány bol prikrátky – 2:0. V 15. min. trafil po rohu do tyče domáci Žúži. V 27. min. fauloval Poruban J. Bartáka, avšak Žúži penaltu nepremenil. V 31. min. poslal do úniku Pavol Bulko J. Bartáka, ktorý s prehľadom zvyšoval na 3:0. V 34. min. pekný moment na strane domácich – štandardku od J. Bartáka zakončil nechytateľne hlavou T. Sivák – 4:0. Domáci mohli vyhrávať polčas omnoho vyšším rozdielom, ale super šance Pet. Bulka a T. Siváka ostali nevyužité.

V 55. min. dobrý center Moravčíka nezakončil J. Barták. V 58. min. si dal pozor na zakončenie Brandisa Ondrášik. V 60. min. prenikol do šestnástky nebojácne J. Barták, našiel T. Siváka a bolo 5:0. V 64. min. našiel M. Madový D. Pisára, ktorý trafil pravú tyč domácej brány. Do konca zápasu zahodili výborné šance domáci J. Barták, Moravčík aj A. Malých. Hostia aj napriek vysokej prehre pôsobili dobrým dojmom hlavne v druhom polčase. Všetky body však ostali doma úplne zaslúžene po jednoznačnej výhre 5:0.

Mgr. Roman Kadák (tréner mužstva)
Dnes sme nadviazali na domáci výkon spred týždňa a pokračovali v kolektívnom a zodpovednom výkone. Počas celého stretnutia sme mali zápas pod kontrolou, hneď prvé príležitosti sme dokázali využiť na strelenie gólov. Už v druhom zápase po sebe sa nám podarilo streliť päť gólov, čo je prejavom koncentrácie, rozvahy a kvality pri zakončení. Gólovo sa presadzujú hráči, ktorí na začiatku sezónny nemali dostatočnú streleckú formu, ale svojim prístupom a podporou kolektívu nadobudli istotu pri zakončení. Samozrejme, že teší nula v počte inkasovaných gólov. V priebehu dvoch týždňov sme dokázali úspešne zvládnuť domáci dvojzápas, ale v počte plusových a mínusových bodov sme stále na mínus štyroch bodov. Preto sa musíme pokúsiť zlepšiť aj v tomto ukazovateli.

Góly: 10. Juraj Barták 1:0 13. Adam Moravčík 2:0 31. Juraj Barták 3:0 34. Tomáš Sivák 4:0 60. Tomáš Sivák 5:0

Videné: 259x
1 10