TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

Sponzori

Oddelenie Techniky, KFMaT, FHPV PU v Prešove
Najlepší strelci

FK Kľúčové

FK Kľúčové
TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

TJ SPP V.Bierovce-Opatovce

TJ SPP V.Bierovce-Opatovce

TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

TJ Slovan Dolná Súča

Autor

timotejbulko

Mgr. Timotej Bulko

Muži ukončili sezónu výhrou

Domáci mali raketový vstup do zápasu. Hneď v 2. min. rozvlnil sieť po prihrávke Bartáka Pet. Bulko – 1:0. V 5. min. sa dostali do príležitosti aj hostia, ale Kopačkov pas nezúžitkoval D. Vavruš. V 10. min. sa dostal do veľkej príležitosti Pet. Bulko, ale Húdek mužstvo podržal. Domácim vychádzal prvý polčas vďaka veľkej aktivite ako z partesu. V 20. min. sa dostal k lopte Barták a krížnou strelou upravil na 2:0. V 22. min. spálil tutovku Pet. Bulko. Aktivita domácich pokračovala, čoho výsledkom bol pokutový kop v 33. min., ktorý s prehľadom premenil Žúži – 3:0. Po viacerých šanciach prišla tá gólová v 40. min., keď ideálny center Viršinského upratal do siete T. Sivák – 4:0.

Domáci vedomí si štvorgólovým vedením v druhom polčase zápas kontrolovali, aj keď hostia sa ešte snažili. V 55. min. vypálil tvrdo M. Patka, avšak z uhla prestrelil. V 76. min. vyrazil tvrdú strelu M. Patku domáci gólman pred D. Vavruša, ktorý upravil na 4:1. V 78. min. poslal ideálny center Horňák, ale Pet. Bulko prestrelil. V 84. min. vymyslel najkrajšiu prihrávku v zápase Pav.Bulko na Bartáka, ale Húdek čaroval. V 90. min. upravil na 5:1 Hejbal, keď doklepol do siete vyrazenú loptu po tvrdej strele Viršinského. Klub TJ SPP V.Bierovce-Opatovce ďakuje fanúšikom za podporu v aktuálnej sezóne a hráčom za predvedené hry, pretože hlavne počas jarnej časti bojovali s viacerými zraneniami a absenciami a dokázali zabojovať jeden za druhého, čoho výsledkom je výborné druhé miesto v VI.lige.

Mgr. Roman Kadák (tréner mužstva)

Zápas sme mali po celý čas pod kontrolou a boli sme dominantní vo všetkých smeroch. Rozhodla naša efektivita pri zakončení, keď sme prakticky každú šancu využili na strelenie gólu. Všetci hráči svojim výkonom potvrdili skutočnosť, že futbal, ktorí nám prináša víťazstva je založený na ochote zabojovať jeden za druhého, fyzickom nasadení, dodržiavaní hernej disciplíny a samozrejme aktivitou nielen v útočnej ale tiež v obrannej činnosti. Gratulujem Róbertovi Hejbalovi k prvému strelenému gólu, ktorý ho bude samozrejme niečo stáť, čo mu už kabína stihla pripomenúť. Na záver sezóny by som chcel poďakovať nielen hráčom ale aj všetkým, ktorí podporovali náš klubu počas celej sezóny.

Góly: 2. Peter Bulko 1:0 20. Juraj Barták 2:0 33. Ladislav Žúži 3:0 pen. 40. Tomáš Sivák 4:0 76. Damian Vavruš 4:1 90. Róbert Hejbal 5:1

Videné: 267x
1 10