OŠK Slovan Beckov

Beckov

FK Stará Myjava

Adrián Malých

MUŽI v Brestovci vydržali nerozhodne len polčas. 11 statočných s brankárom v bráne.

V 24. kole sa musel do našej brány postaviť hráč. V 12. min. po ruke hostí skóroval z pokutového kopu bývalý ligista – posila domácich Milan Ferenčík – 1:0. Hra sa postuppne vyrovnala a do šancí sa začalo dostávať aj naše mužstvo. V 26. min. sa po rýchlo rozohranom aute Bulka a peknom centri Siváka najlepšie zorientoval Barták a vyrovnal na 1:1. Domáci boli do konca polčasu nebezpeční, pričom si dokázali vytvoriť viacero šancí. V 48. min. mohlo byť aj 1:2, ale Barták s Polákom 2 na 1 nezakončili akciu gólom, brankár domácich podržal. V 50. min. domáci rýchlo rozohrali a po centri sa nemýlil hlavou Milan Ferenčík – 2:1. Iniciatívu v zápase postupne prebrali domáci hráči. V 62. min. zvýšil na 3:1 O. Čerešňa. V 71. min. si strelil nešťastný vlastný gól hlavou T. Sivák, a domáci viedli už 4:1. Hra sa začala otvárať v obrane na oboch stranách, pričom góly nepadali. V samom závere v 90. min. z pravej strany prihral Mozolák M. Valsovi, ktorý spečatil víťazstvo domácich v pomere 5:1.

Hráči zápasu: Ondrej Čerešňa – Juraj Barták
Góly: 2. a 50. M. Ferenčík (1 z 11m), 62. O. Čerešňa, 71. T. Sivák (vl. gól), 90. M. Valsa – 26. J. Barták