FK Kľúčové

FK Kľúčové

TJ Slovan Trenčianska Turná

timotejbulko

MUŽI v náročnom zápase zdolali Kľúčové 3:1. Bartákov strelecký apetít pokračuje v každom zápase.

V 5. min. stretnutia preveril brankára hostí Žilku domáci T. Sivák, ale stav sa nemenil. V 10. min. vysunul zo stredu poľa T. Sivák J. Bartáka, ten si poradil s vybiehajúcim Žilkom a strelou k tyči poslal domácich do vedenia 1:0. V 12. min. sa dostali do šance aj hostia, ale center Fabuša hlavičkoval vedľa Ďuriš. V 10. min. roh domácich, ktorý zahral Pavol Bulko na voľného brata Petra, ktorý upravil nechytateľne na 2:0. Domáci sa akoby uspokojili s vedením, a hostia postupne zvyšovali aktivitu. Najskôr v 17. min. prepálil z blízka hlavou Hirjak a o pár minút aj Ondráš. Hostia znížili v 27. min., keď po rohu Fabuša prepálil na dvakrát Mikloša M. Papiernik – 2:1. V 40. min. napálil do brvna z priameho kopu domáci Sabadka, a o pár minút dobre mieril T.Sivák, ale vedľa. V 55. min. vyprášil rukavice Ďuriš Miklošovi po priamom kope. Domáci potrebovali poisťovací gól, pretože hostia boli nebezpeční. V 67. min. sa to aj podarilo, keď Sabadka posunul loptu na T. Siváka, ten následne na J. Bartáka, ktorý strelou k tyči upravil na 3:1. Tento moment priniesol domácim kľud na kopačky, a do konca zápasu hru kontrolovali. V 80. min. sa predviedol domáci gólman Mikloš, keď zoči-voči vytesnil strelu P. Vavruša. V závere si domáci ešte vypracovali viacero gólových situácií, a to hlavne únik P. Fabiana, ktorý skončil na brvne. Dôležité prvé víťazstvo v sezóne, ktoré bolo vydreté, ale zaslúžené, tak domáci v tomto stretnutí udržali.

Hráči zápasu: Juraj Barták – Stanislav Hirjak

Góly:10. Juraj Barták 1:0 16. Peter Bulko 2:0 27. Marek Papierník 2:1 67. Juraj Barták 3:1