FK Kľúčové

FK Kľúčové

TJ Slovan Trenčianska Turná

timotejbulko

Návrat Bartáka do útoku okorenený dvomi gólmi. MUŽI otočili zápas proti H. Súči.

Domáci privítali v zápase finalistu pohára Obfz Trenčín, a tak isto aj druhý najlepší celok súťaže – Hornú Súču. Celé stretnutie značne ovplyvňoval silný vietor. Pre hostí to bola v 1. polčase výhoda, nakoľko s podporou vetra zakladali viaceré nebezpečné akcie. V 11. min. prekvapil Mikloša hosťujúci Ján Dohnan strelou z cca 35 metrov pomocou vetra a bolo 0:1. Domácim sa proti vetru hralo veľmi zle a hostia boli veľmi nebezpeční. V 17. min. priamy kop od Jána Dohnana skončila na brvne domácej bránky. V 20. min. založili domáci peknú akciu – J. Barták z ľavej strany hľadal T. Siváka, no brankár hostí A. Kučerák predviedol dobrý zákrok. V 27. min. predviedol výborný zákrok brankár Mikloš, keď zneškodnil takmer istý gól M. Panáka. V 37. min. sa rútil na bránu Ján Dohnan, no Mikloš ukázal opäť svoje kvality. V 42. min. sa domáci dožadovali pokutového kopu, avšak píšťalka rozhodcu ostala nemá. Domáci začali druhý polčas s veľkým náporom. V 49. min. hľadal aktívny T. Hazda T. Siváka, avšak ten hlavičkoval vedľa. V 62. min. Patrik Mandinec posunul loptu na pravú stranu T. Hazdovi, ten pred bránou našiel J. Bartáka, ktorý „obalovačkou“ k tyči vyrovnal na 1:1. V 78. min. posunul loptu P. Mandinec M. Sivákovi, ten ju predĺžil na brata Tomáša, kt. ešte nahral Bartákovi, no toho fauloval v pokutovom území Dohál. Penaltu premenil s prehľadom J. Barták a domáci viedli 2:1. V závere mal ešte šancu J. Tomko, no netrafil bránu. Domáci už záver udržali a pripísali si do tabuľky cenné tri body.

Hráči zápasu: Juraj Barták – Radovan Sáska
Góly: 62. a 78. Juraj Barták – 11. Ján Dohnan