MUŽI Z BOŠÁCE Z 3 BODMI.

Už v úvode zápasu mal veľkú šancu hosťujúci Tomáš Sivák, ale domáci brankár Kopunec bol pozorný. O pár minút veľká šanca na strane domácich, ale zakončenie Zámečníka išlo len tesne vedľa. V 15.minúte mal azda najväčšiu šancu hosťujúci Juraj Barták, poradil si s domácim obrancom a v samostatnom nájazde na domáceho brankára nebol ešte úspešný. V 17.minúte bol faul na domáceho hráča v pokutovom území a následnú penaltu premenil s prehľadom domáci kapitán Dušan Helík - 1:0. Hostia mali nebezpečné výpady a vyrovnať sa podarilo až v 36. minúte - štandartnú situáciu zahrával Juraj Barták, jeho center skončil na tyčke a následný odraz doklepol do domácej bránky Michal Svatík - 1:1. V závere prvého polčasu sa hostia dožadovali penalty, no rozhodca mal iný názor. Druhý polčas vyšiel hosťom úplne ideálne. Hneď v 50.minúte po rohovom kope dorazil do siete Juraj Barták, ktorý poslal hostí do vedenia 1:2. Hneď o 3.minúty vystrelil Barták, domácemu brankárovi lopta vypadla kde bol Tomáš Sivák a bolo 1:3. Po tomto momente sa hostia stiahli a domáci hrýzli, no podarilo sa im dať už len jeden gól v 68.minúte keď perfektnou strelou z 25 metrov skorigoval Pavol Kusenda na 2:3. V 75.minúte Tomáš Sivák v samostatnom úniku domáceho brankára neprestrelil a o pár minút v diskutabilnom zatiahnutý od domáceho rozhodca nič neudelil. V 80.minúte mohol vyrovnať opäť Kusenda, ale jeho strela išla tesne nad brvno. Hostia už výsledok ustrážili a pripísali si prvé víťazstvo v sezóne na ihrisku súpera.

Góly: 17. Dušan Helík (11m), 68. Pavol Kusenda - 36. Michal Svatík, 50. Juraj Barták, 53. Tomáš Sivák
ŽK : 1:2, ČK : 0:0, rozhodoval : Király.

BOŠÁCA : Kopunec - Kusenda, Bero, Bako, Helík, P.Kusenda, Janega, Zámečník, Mihala, Mizerák, Samotný (Ochodnický, Figura)
VEĽKÉ BIEROVCE : Ondrášik - Barták, M.Sivák, Žúži, Mercek, Zhaňač, T.Ondrášek, Svatík, P.Bulko, T.Sivák, Horňák (R.Bulko, Fabian)