MUŽI ZDOLALI NOVÁČIKA ROZDIELOM TRIEDY

Domáci po dvojtýždňovej pauze, nakoľko predošlé kolo nehrali z dôvodu odhlásenia Čachtíc, privítali húževnatého nováčika z Novej Vsi n/V. V 3. min. si dal pozor domáci brankár po hlavičke P. Zaťoviča. V 6. min. unikol hosťom M. Svatík a hosťujúci M. Fačkovec si dal takmer vlastný gól. V 8. min. hlavičkoval tesne vedľa A. Moravčík po centri Buša. V 16. min. M. Sivák vysunul L. Breznického a ten tvrdou strelou nedal šancu Krajčíkovi - 1:0.

V 20. min. sa osmelili aj hostia - strela od M. Buša išla tesne vedľa. V 23. min. zobral loptu po chybe hostí Pet. Bulko, kolmicou našiel M. Svatíka, ktorý upravil na 2:0. V 25. min. vysunul Pav. Bulko L. Breznického a ten tesne prepálil. V 30. min. vytiahol perfektný zákrok Ondrášik po strele D. Janča. Do konca polčasu spálil ešte dobré šance M.Sivák a L.Breznický. U úvode druhého polčasu spálil veľkú šancu opäť L.Breznický. V 54. min. získal loptu Pav. Bulko a sám aj zakončil presne k tyči - 3:0. Od tohto momentu bol zápas jasne v réžií domácich. Veľké šance pozahadzoval M. Svatík, Viršinský a T. Sivák. V 71. min. Sika trafil brvno. V 74. min. exportné zakončenie Pet. Bulka "nožničkami" - chýbalo pár centimetrov. Päť minút pred koncom mali výborné šance T. Sivák aj Pav. Bulko. V 87. min, mali hostia k dispozícií pokutový kop, ale strelu P. Zaťoviča domáci brankár vyrazil. Víťazstvo domácich, ktoré mohlo skončiť aj vyšším rozdielom je plne zaslúžené, domáci hráči podali najlepší výkon v aktuálnej sezóne.

Góly: 16. Lukáš Breznický 1:0 23. Michal Svatík 2:0 54. Pavol Bulko 3:0

Žlté karty: 2:1

Rozhodoval: Richard Király, 120 divákov.

VEĽKÉ BIEROVCE-OPATOVCE: Ondrášik - M. Sivák, Žúži, Mercek, L. Breznický (63. O. Breznický), Pav. Bulko(C), Pet. Bulko (80. Barták), T. Sivák, Pazúr, Svatík (68. Viršinský), T. Ondrášek.

NOVÁ VES NAD VÁHOM: Krajčík - Ilenčík, Jančo (46. Papp), Steinecker (66. Kališ), Gajdošech, Bušo (80. Kačina), Moravčík (84. Bolech), Sika, Zaťovič, Fačkovec(C), Hargaš.

Článok napísal: TIMOTEJ BULKO