MUŽI V TR. JASTRABÍ VYHRALI S PREHĽADOM

Na horúcej pôde Trenčianskeho Jastrabia sme nastúpili v pozmenenej základnej zostave oproti predchádzajúcemu zápasu, ktorá podala dobrý kolektívny výkon. Prvý pokus v zápase mali domáci, a to v 2. minúte, keď strela od Jakuba Bročka išla nad. V 4. minúte vystrelil razantne Ladislav Žúži, ale brankár domácich Milan Cabala bol pozorný. V 10. minúte sa presadil po

ľavej strane Tomáš Sivák, posúval Martinovi Horňákovi, ten loptu zatiahol a v dobrej pozícií trafil iba bočnú sieť domácej bránky. V 11. minúte roh hostí, po ktorom zakončoval vo výbornej šanci Juraj Mercek nad. V 12. minúte si domáci obranca Marcel Doktor absolútne nerozumel s brankárom, čo využil na strelenie úvodného gólu Tomáš Sivák – 0:1. V 16. minúte štandardná situácia hostí, ktorú zahrával Ondrej Breznický bola zakončená krásnou hlavičkou Ladislava Žúžiho – 0:2. V 18. minúte si dal pozor na strelu Tomáša Rychtárecha hosťujúci gólman Hejbal. V 24. minúte si spravil z domácich obrancov kúžele Peter Bulko, ale v rozhodujúcom momente mu strela nesadla. V 30. minúte sa uvoľnil po pravej strane Tomáš Sivák, jeho prudké zakončenie zlikvidoval domáci brankár. V 36. minúte predĺžil loptu Tomáš Rychtérech na Martina Kyselicu, ktorý pohodlne upravil na 1:2. V druhom polčase v 49. minúte vysunul Juraj Barták do tutovky Ondreja Breznického, ktorý ale netrafil priestor brány. V 55. minúte trafil Ondrej Breznický do brvna, ale na prekvapenie sa pískal ofsajd. V 60. minúte sa uvoľnil Juraj Barták, ale s jeho strelou si poradil domáci gólman. Hostia chceli streliť tretí gól a získať potrebnú istotu. To sa podarilo v 71. minúte Petrovi Bulkovi, ktorý krásnou strelou k tyči spoza šestnástky poslal hostí do vedenia 1:3. V 83. minúte vymyslel perfektnú krížnu prihrávku pred bránu Juraj Barták na dobre hrajúceho Martina Horňáka, ktorý pridal štvrtý gól hostí – 1:4. Do konca zápasu sa nič vážnejšie neudialo. Výsledok 1:4 plne zodpovedá hre na ihrisku. Hostia vyhrali zaslúžene a pripísali si prvú výhru na ihrisku súpera v tejto sezóne.

Góly: 12. Tomáš Sivák 0:1 16. Ladislav Žúži 0:2 36. Martin Kyselica 1:2 71. Peter Bulko 1:3 83. Martin Horňák 1:4

Žlté karty: 1:1

Rozhodoval: Milan Zelieska, 100 divákov.

TRENČIANSKE JASTRABIE: M. Cabala – M. Glasa (C), M. Báleš, R. Glasa, M. Kyselica (86. M. Kolárik), T. Rychtárech, J. Bročko (71. J. Siekel), M. Petrík, E. Tomáš (84. M. Kovačech), M. Makyda, M. Doktor

VEĽKÉ BIEROVCE-OPATOVCE: R. Hejbal - M. Sivák, L. Žúži, J. Mercek, D. Pazúr, Peter Bulko(C), M. Horňák (88. M. Svatík), T. Sivák, O. Breznický (82. Ľ. Zhaňač), J. Barták (84. M. Fabian), T. Ondrášek.

Autor článku: TIMOTEJ BULKO - 14.10.2018 o 21:51