BARTÁKOV HETRIK V HODOVOM ZÁPASE PROTI ZAMAROVCIAM

Domáci chceli potvrdiť minulotýždňové víťazstvo na ihrisku Tr. Jastrabia. V hodovom zápase narazili na seba celky z vrchnej časti tabuľky. V 4. min. založili hostia nepríjemnú akciu – B. Drienka vysunul Minárika, ktorého zakončenie išlo len pár centimetrov od tyče. V 5. min. predĺžil hlavou T. Sivák loptu na Bartáka, ten loptu zatiahol a prepálil Fuksu – 1:0.

V 8. min. mal šancu Pet. Bulko, ale Fuksa bol pozorný. V 10. min. hosťujúci Mikušinec nepríjemne vystrelil nad. V 21. min. našiel z polovice ihriska výborným centrom Pazúr Bartáka, ktorý zakončil strelou k tyči na 2:0. V 25. min. vystrelil tvrdo Pav. Bulko, ale Fuksa ho vychytal. V 32. min. súboj Bartáka s Fuksom skončil pokutovým kopom pre domácich, ktorý s prehľadom premenil Žúži – 3:0. V 40. min. pálil tesne nad T. Drienka. V závere zápasu sa nepresadil po dobrej šanci ani Pet. Bulko. V 47. min. nasadil jasličky T. Sivák hosťujúcemu obrancovi, lopta sa dostala až na Bartáka, ktorý s prehľadom dal na 4:0 a zavŕšil aj svoj hetrik v zápase. V 63. min. dal na 4:1 po rohovom kope Majerský. Hostia ožili, s podporou vetra sa im hra darila, boli aktívni, avšak domáci pozorne bránili. V závere mal obrovské tutovky domáci Svatík, ktoré ale nevyužil a tak body ostali na hody zaslúžene doma.


Góly: 5. Juraj Barták 1:0 21. Juraj Barták 2:0 32. Ladislav Žúži (pokutový kop) 3:0 47. Juraj Barták 4:0 63. Norbert Majerský 4:1


Žlté karty: 3:2


Rozhodoval: Miloš Jakúbek, 120 divákov.


VEĽKÉ BIEROVCE-OPATOVCE: R. Hejbal - M. Sivák, L. Žúži, J. Mercek, D. Pazúr (65. O. Breznický), Peter Bulko, M. Horňák (88. M. Svatík), T. Sivák, Pav. Bulko (C) J. Barták (83. Svatík), T. Ondrášek.


ZAMAROVCE Fuksa - M. Garaj, T. Drienka, D. Haspra, M. Minárik, D. Drienka, M. Mikušinec, N. Majerský, B. Drienka, R. Mulík (46. Vančo), Myslivec


Autor článku: TIMOTEJ BULKO - 21.10.2018 o 19:20