POSLEDNE VIDEÁ

ZMENY V KÁDRI A-MUŽSTVA

VEĽKÉ BIEROVCE/OPATOVCE - Počas zimnej prestávky sa udiali v kádri A-mužstva dve zmeny. Na polročné hosťovanie odchádza z našeho mužstva do OŠK Trenčianskych Stankoviec Lukáš Breznický. Opačným smerom, a teda novým hráčom v našom mužstve je 25-ročný Roman Ďuriš, ktorý prichádza z OŠK Trenčianskych Stankoviec.

(FOTO: Tomáš Navrátil, archív FB)

Do nášho mužstva prichádza počas zimnej prestávky 25 - ročný útočne ladený Roman Ďuriš. Naposledy obliekal dres OŠK Trenčianskych Stankoviec. V mužstve OŠK odohral viacero zápasov A aj B mužstva (IV. liga + VII.liga), ktorým pomáhal strielaním gólov. V sezóne 2014/2015 dokonca odohral aj pár zápasov VI.ligy, kedy ho angažovala na jesennú časť Skalka nad Váhom. Posledné sezóny ho však moc na ihriskách vidieť nebolo, nakoľko ho sprevádzalo zranenie.„Futbal ma nikdy neprestal baviť, proti bolo zranenie. Mal som zranenie, s ktorým som sa musel dlhšiu dobu vysporiadavať, ale už je to vporiadku. Chcel som hrávať viac pokiaľ sa dalo, ale pracovná vyťaženosť mi to nedovolovala aspoň na takej úrovni ako kedysi. S ponukou hrať za Bierovce ma oslovil váš tréner. Mám to blízko bydliska, poznám veľa chalanov z dorastu a Stankoviec takže nejdem úplne do nového prostredia. Chuť hrať určite stále mám, teraz som hráčom Bieroviec a pokúsim sa mužstvu pomôcť najlepšie ako budem vedieť“ povedal 25-ročný Ďuriš

(FOTO: Tomáš Navrátil, archív FB)

Naopak, v mužstve A-tímu dočasne skončil 31-ročný útočník Lukáš Breznický. Po vlastnom rozhodnutí sa dohodol na polročnom hosťovaní v OŠK Trenčianskych Stankovciach (B). Lukáš odohral za naše mužstvo na jeseń len 6 zápasov, v ktorých si pripísal na svoje konto 5 gólov. Lukášovi za predvedené výkony v našom mužstve ďakujeme a prajeme všetko dobré v novom klube.

(FOTO: Timotej Bulko, archív FB)



Autor článku: Bc. Timotej Bulko

Pridané: 22.02.2018 – 17:24


Timotej Bulko dňa February 22 2019 · Vytlačiť

SME AJ NA FACEBOOKU

môj obrázok

TOP 3 STRELCI TJ SPP V.BIEROVCE-OPATOVCE

Tabuľka - 11.11.2019

VÝSLEDKY 15.KOLA:

Počet návštev

TOPlist