SNAHU O VYROVNANIE ZMARIL KANONIER ŠČEPKO

V súboji dvoch mužstiev z čela tabuľky začali lepšie domáci. Technický futbal domácim na umelej tráve sedel veľmi dobre. V 5. min. posielal center z pravej strany L. Strelka na M. Ščepka, ale jeho hlavička cieľ nenašla. V 10. min. sa osmelili aj hostia, keď Ďurišov pokus skončil mimo bránu. V 16. min. vyslal jedovatú strelu Hikel, no vedľa. V 15. min. získal

loptu v strede poľa Hikel, na ľavú stranu posunul loptu Gažovi, ten zakrútil loptu do šestnástky, a tam sa v skrumáži zorientoval najlepšie M. Jurčo a domáci viedli 1:0. V 27. min. nechali domáci veľa priestoru Bulkovi, ktorý mieril len do stredu Trebatického bránky. Hra do konca prvého polčasu znervóznela. V samom závere prvého polčasu sa tešili hostia predčasne, Barták síce loptu upratal do siete, ale pre údajný ofsajd gól neplatil. Hneď v úvode chceli domáci pridať gól, ale zodpovedne hrajúca obrana hostí im to nedovoľovala. Šance si postupne vytvoril Hikel, Jurčo aj Ščepko, ale všetko išlo nad bránu. Domáci stratili v strede poľa v 60. min. loptu, čo mohol využiť Barták, ale nie moc vydarené zakončenie kryl brankár Trebatický. Hostia stále cítili, že sú v hre, ale vyrovnať sa im nepodarilo. V 72. min. sa už presadil hlavou kanonier VI. ligy M. Ščepko - 2:0. V závere posila domácich E. Kirka v skrumáži neskóroval a zápas skončil tak 2:0 v prospech domácich.

Góly: 15. Milan Jurčo 1:0 72. Marián Ščepko 2:0

Žlté karty 2:1

Rozhodoval: Marek Nedbal, 40 divákov.

OČKOV: M. Trebatický - Čechvala, Mi.Trebatický, Gono, Gažo, Drahno, Hikel (C), Jurčo, Strelka, Zámečník, M. Ščepko (Pagáč, Kirka)

VEĽKÉ BIEROVCE-OPATOVCE: Ondrášik - Žúži, Mercek, T. Ondrášek, Horňák - Peter Bulko (C), Ďuriš, Svatík, M. Sivák - T. Sivák, Barták (Zhaňač, O. Breznický)

Článok napísal: TIMOTEJ BULKO (14.03.2019 o 12:52)