POSLEDNE VIDEÁ

V MIERNE IMPROVIZOVANEJ ZOSTAVE SLABŠÍ VÝKON MUŽOV

Po štyroch víťazstvách za sebou sme vycestovali na šláger kola do Zamaroviec. V mierne improvizovanej zostave sme hrou v prvom polčase absolútne nenadchli. V 10. minúte unikol po ľavej strane rýchly B. Drienka, nahral pred bránu, kde

voľný Kučerák upratal s prehľadom loptu do siete – 1:0. Slabý dôraz hry hostí využili domáci v 18. minúte, keď sklepnutie Kučeráka využil strelou spoza šestnástky D. Drienka – 2:0. V 22. minúte sme sa osmelili aj my, ale nahrávku Bartáka na T. Siváka vyriešil domáci obranca. V 32. minúte využil ľahkovážnosť hostí rýchly B. Drienka, ktorý v samostatnom nájazde pridal tretí gól domácich – 3:0. V 36. minúte mal veľkú šancu Rakovan, ale netrafil vôbec loptu po sklepnutí T. Siváka. V 39. minúte sa zastreľoval aj Hejbal, ale tesne nad. Úvod druhého polčasu sme začali omnoho aktívnejšie. V 50. minúte vystrelil O. Breznický, ale tesne vedľa. V 55. minúte vyslal z 25 metrov projektil T. Sivák, ale tiež gól nepadol. V 52. minúte mal tutovku z 5 metrov Rakovan, ale zoči-voči Fuksovi neuspel. Z ojedinelej šanci v druhom polčase však udreli domáci. V 60. minúte pridal štvrtý gól po odrazenej lopte Mulík. V 65. minúte vysunul Barták O. Breznického a ten len tesne minul. O pár minút Barták v sľubnej šanci netrafil ideálne. V 69. minúte si Bartákov únik stihol upratať do vlastnej siete Minárech 4:1. V 80. minúte prekvapil takmer z rohu Pav. Bulko Fuksu. V 87. minúte nastrelil tvrdou strelou T. Sivák do brvna a v 90. minúte skorigoval na 4:2 ďalekonosnou strelou z 25 metrov O. Breznický.

Roman Kadák (tréner mužstva): Zápas sme si prehrali už pred jeho začiatkom, nedokázali sme sa mentálne pripraviť a boli sme bez bojovnosti a nasadenia. Súperovi sme darovali priestor a svojou ľahkomyseľnosťou až naivitou mu darovali priveľa voľného miesta a času na skórovanie. V druhom polčase sme chceli ešte niečo s výsledkom spraviť, ale znova sa ukázala futbalová pravda, že ak si niečo zľahčíte, nemáte ochotu behať a zabojovať jeden za druhého, tak futbal vám ukáže svoju negatívnu stránku. Výsledkom čoho boli naše nepremenené gólové šance a štvrtý gól v našej sieti, ktorý padol po veľkých zmätkoch a odrazoch pred našou bránou. Dnes sme si vybrali slabší deň, ale už ďalším zápasom môžeme potvrdiť tabuľkové postavenie a hlavne skutočnosť, že futbal praje pripraveným.

Góly: 8. Jozef Kučerák 1:0 18. Dominik Drienka 2:0 32. Boris Drienka 3:0 60. Rastislav Mulík 4:0 69. Ivan Minárech vlastný 4:1 90. Ondrej Breznický 4:2

Žlté karty 0:1

Rozhodoval: Ľuboslav Malík, 100 divákov.

ZAMAROVCE Fuksa "C" - T.Drienka, Minárik, B.Drienka, D.Drienka, Myslivec, Majerský (46. Minárech), Haspra, Mulík, Kučerák, Dávidek.

VEĽKÉ BIEROVCE/OPATOVCE: Ondrášik - Žúži, Mercek, Fabian "C", T. Ondrášek - Hejbal (62. Pet. Bulko), M.Sivák, Barták, O. Breznický - Rakovan (54. Pav. Bulko), T. Sivák

Autor článku: TIMOTEJ BULKO - 26.5.2019 o 22:07