POSLEDNE VIDEÁ

MUŽI PRI 3 BRVNÁCH URAZILI ŠŤASTENU, VIAC AKO 180 MINÚT SME NESTRELILI GÓL

Do Brestovca sme vycestovali s pozičnými zmenami v zostave. Prvú šancu v zápase mal v 3. minúte domáci V. Kročian, ale strela mu nesadla ideálne. V 6. minúte sa dostali k slovu aj hostia – Peter Bulko si prebral loptu, z 25 metrov vystrelil, ale brankár Vido bol pozorný.

Domáci mali v 10. minúte dve dobré šance z rohov, kde boli silní, hlavne prevahou fyzických parametrov. Dvakrát zakončil nebezpečne hlavou Matúš Vido. Od tohto momentu sme boli do konca zápasu nebezpečnejší a lepším mužstvom na ihrisku. V 16. minúte sa uvoľnil z pravej strany Moravčík, jeho pokus však zachytil Vido. V 20. minúte sa pohral s domácim obrancom T. Sivák, centroval pred bránu, avšak Vido loptu pre možnú dorážku nevyrazil pred seba. V 22. minúte pokračovala naša aktivita, k lopte sa dostal M. Sivák, ale trestuhodne prepálil. V 26. minúte dostal ideálnu loptu na ľavú stranu od T. Siváka A. Malých, ten ju zatiahol vystrelil, ale lopta skončila len na brvne. V 39. minúte nahrával opäť T. Sivák Petrovi Bulkovi, jeho lob vyrazil brankár Vido opäť na brvno domácej bránky. V 44. minúte sme mohli ísť do vedenia po rohovom kope, nikým nekrytý A. Malých však hlavou bránku netrafil. Úvod druhého polčasu sme začali jasnou aktivitou s chuťou streliť úvodný gól. Náznak toho prišiel v 47. minúte, avšak Pavol Bulko mieril nad lapač. V 52. minúte sa dostal po rohovom kope k odrazenej lopte A. Malých, lopta mohla skončiť v sieti, ale v poslednej chvíli ju vyrazil domáci obranca. V 60. minúte sa dostal z pravej strany do úniku T. Sivák, jeho bomba však skončila opäť po tretíkrát na konštrukcií domácej brány. V 69. minúte predĺžil loptu na T. Siváka Peter Bulko, toho vo výbornej šanci vychytal s námahou Vido. Nočná mora v zahadzovaní tých najväčších šancí pokračovala naďalej. V 70. minúte po rohovom kope úplne voľný Peter Bulko netrafil z piatich metrov volejom ideálne loptu. Domáci sa v druhom polčase dostávali na polovicu hostí len sporadicky. V 73. minúte štandardku od Lukáša Bruška Ondrášik pokryl. O pár minút prišla druhá šance domácich v druhom polčase, avšak bombu Švancaru tečoval Horňák na roh. V 81. minúte voľný M. Sládeček po rohovom kope prepálil všetko čo mu stálo v ceste a domáci viedli 1:0. Najväčšiu šancu na vyrovnanie mal v závere Žúži, ale hlavou prestrelil. Žiaľ, aj napriek super šanciam odchádzame z Brestovca bez bodu. Herne sme odohrali možno lepší zápas ako pri výhre 0:5 v Brestovci na jar, ale určite musíme popracovať na premieňaní jednoznačných šancí, ktoré nás stáli v tomto prípade body.

Roman Kadák (tréner mužstva): K zápasu sme pristúpili veľmi zodpovedne, hráči si plnili svoje povinnosti a svojimi výkonmi ukázali futbalovú kvalitu. Ale futbal sa hrá na góly a my sme už v druhom zápase po sebe nedokázali skórovať ani z najvyloženejších príležitostí. Výsledkom našej aktivity boli len tri nastrelené brvná. Vedeli sme o súperovi, že dáva veľa gólov po rohových kopoch a zo štandardných situácií, kde využíva svoju výškovú a fyzickú prevahu. Desať minút pred koncom sme inkasovali gól po rohovom kope a už sa nám nepodarilo vyrovnať, aj keď sme si ešte v závere dokázali vytvoriť nebezpečné situácie. Futbal nám dnes ukázal svoju odvrátenú tvár, ale dovolím si tvrdiť, že z dlhodobého hľadiska je spravodlivý, a keď budeme aj naďalej podávať minimálne takéto výkony ako dnes, tak budeme v ďalších zápasoch odmenení.


Góly: 81. Marián Sládeček


Žlté karty: 2:2


Rozhodoval: Ján Dendis, 150 divákov.


BRESTOVEC: Jakub Vido - Lukáš Bruško, M. Sládeček, Dávid Švancara, J. Gaža, M. Šimek, L. Večeřa (60. Miroslav Švancara), Matúš Vido, V. Kročian, Filip Bruško, J. Gablech (79. T. Luciak)


VEĽKÉ BIEROVCE / OPATOVCE: R. Ondrášik - J. Barták, A. Malých (81. R. Hejbal), Martin Sivák, L. Žúži, Pavol Bulko, A. Moravčík (77. O. Breznický), Peter Bulko (84. R. Ďuriš), Tomáš Sivák, M. Horňák, T. Ondrášek


Autor článku: TIMOTEJ BULKO - 26.8.2019 o 12:04


Timotej Bulko dňa August 26 2019 · Vytlačiť

SME AJ NA FACEBOOKU

môj obrázok

TOP 3 STRELCI TJ SPP V.BIEROVCE-OPATOVCE

Tabuľka - 11.11.2019

VÝSLEDKY 15.KOLA:

Počet návštev

TOPlist