POSLEDNE VIDEÁ

PÄŤ GÓLOV V SIETI OPATOVEJ N/V PRINIESLO ZASLÚŽENĚ TRI BODY

Prvú šancu v zápase si vypracovala Opatová n/V – v 2. min. vysunul P. Mandinec rýchleho D. Pisára, ktorý nastrelil pravú tyč domácej bránky. Od tohto momentu prevzali hru do svojich rúk domáci. V 10. min. rozohral rýchlo Fabian na J. Bartáka, ktorý prestrelil T. Mikoláška – 1:0.

V 13. min. preveril kvality hosťujúceho gólmana J. Barták, ale na nechytateľnú dorážku A. Moravčíka do ľavého rohu brány bol prikrátky – 2:0. V 15. min. trafil po rohu do tyče domáci Žúži. V 27. min. fauloval Poruban J. Bartáka, avšak Žúži penaltu nepremenil. V 31. min. poslal do úniku Pavol Bulko J. Bartáka, ktorý s prehľadom zvyšoval na 3:0. V 34. min. pekný moment na strane domácich – štandardku od J. Bartáka zakončil nechytateľne hlavou T. Sivák – 4:0. Domáci mohli vyhrávať polčas omnoho vyšším rozdielom, ale super šance Pet. Bulka a T. Siváka ostali nevyužité. V 55. min. dobrý center Moravčíka nezakončil J. Barták. V 58. min. si dal pozor na zakončenie Brandisa Ondrášik. V 60. min. prenikol do šestnástky nebojácne J. Barták, našiel T. Siváka a bolo 5:0. V 64. min. našiel M. Madový D. Pisára, ktorý trafil pravú tyč domácej brány. Do konca zápasu zahodili výborné šance domáci J. Barták, Moravčík aj A. Malých. Hostia aj napriek vysokej prehre pôsobili dobrým dojmom hlavne v druhom polčase. Všetky body však ostali doma úplne zaslúžene po jednoznačnej výhre 5:0.

Roman Kadák (tréner mužstva): Dnes sme nadviazali na domáci výkon spred týždňa a pokračovali v kolektívnom a zodpovednom výkone. Počas celého stretnutia sme mali zápas pod kontrolou, hneď prvé príležitosti sme dokázali využiť na strelenie gólov. Už v druhom zápase po sebe sa nám podarilo streliť päť gólov, čo je prejavom koncentrácie, rozvahy a kvality pri zakončení. Gólovo sa presadzujú hráči, ktorí na začiatku sezónny nemali dostatočnú streleckú formu, ale svojim prístupom a podporou kolektívu nadobudli istotu pri zakončení. Samozrejme, že teší nula v počte inkasovaných gólov. V priebehu dvoch týždňov sme dokázali úspešne zvládnuť domáci dvojzápas, ale v počte plusových a mínusových bodov sme stále na mínus štyroch bodov. Preto sa musíme pokúsiť zlepšiť aj v tomto ukazovateli.


Góly: 10. Juraj Barták 1:0 13. Adam Moravčík 2:0 31. Juraj Barták 3:0 34. Tomáš Sivák 4:0 60. Tomáš Sivák 5:0


Žlté karty: 3:4


Rozhodoval: Rastislav Kubica, 120 divákov.


V.BIEROVCE/OPATOVCE: R. Ondrášik - J. Barták, Martin Sivák, L. Žúži (67. A. Viršinský), T. Ondrášek, M. Fabian, A. Moravčík (82. R. Hejbal), Pavol Bulko, Peter Bulko (67. A. Malých), Tomáš Sivák, M. Horňák


OPATOVÁ NAD VÁHOM: T. Mikoláško (46. T. Beňo) - N. Ferenčík, J. Hájek (26. M. Amrich), M. Madový, P. Poruban, M. Hrubý, D. Pisár, L. Šubert, E. Kompas, P. Mandinec (71. R. Gago), D. Brandis


Autor článku: TIMOTEJ BULKO - 23.9.2019 o 12:30


Timotej Bulko dňa September 23 2019 · Vytlačiť

SME AJ NA FACEBOOKU

môj obrázok

TOP 3 STRELCI TJ SPP V.BIEROVCE-OPATOVCE

Tabuľka - 11.11.2019

VÝSLEDKY 15.KOLA:

Počet návštev

TOPlist