MUŽI S ĎALŠOU VÝHROU, BARTÁKOVÉ PREDSTAVENIE

Domáci sa po minulo týždňovej výhre v Bošáci chceli trojbodovo presadiť aj v dnešnom zápase čo sa im podarilo. Začiatok patril hosťom, pretože hneď v 30. sekunde Michal Ševčík nedorazil v sľubnej šanci. V 10.minúte stratil loptu hosťujúci hráč, loptu zobral Tomáš Sivák, posunul na Juraja Bartáka, títo dvaja hráči si loptu medzi sebou krásne vymenili a gól Juraja Bartáka znamenal vedenie 1:0. V 16.minúte vybojoval loptu Tomáš Sivák, vrútil sa do šestnástky no jeho zakončenie skončilo na ľavej tyčke a následnú dorážku z 5 metrov nevyužil Michal Svatík. V 31.minúte zakrútená lopta z priameho kopu od Juraja Bartáka skončila v sieti. 2:0. Domáci hrali kombinačne a predčili súpera aj kondične, čoho dôkazom bol aj gól v 40.minúte na 3:0, keď si dokázal poradiť s obranou aj brankárom Tomáš Sivák. V 44.minúte sa skúsený Juraj Barták predral cez 2 hráčov hostí a zakončil svoju akciu aj gólom na 4:0. V druhom polčase v 51.minúte domáci Tomáš Ondrášek napálil z 25 metrov krásnou strelou do brvna. V 58. minúte prišla najkrajšia akcia domácich, Peter Bulko zatiahol loptu, vysunul Tomáša Siváka, ktorý našiel na hranici šestnástky Juraja Bartáka a jeho štvrtý gól v zápase znamenal vedenie domácich 5:0. V 61.minúte si domáci brankár poradil s ojedinelou strelou hosťujúceho Papiernika. V 62.minúte nastrelil domáci Michal Svatík priamo do tyče. V 83.minúte po faule na striedajúceho Viršinského mali domáci možnosť pokutového kopu, ktorý Žúži aj premenil. - 6:0. V 88.minúte brejk hostí, Jozef Kumančík stanovil strelou k tyči na 6:1. Hostia môžu byť radi, že inkasovali "len" šesť gólov pretože domáci boli dnes pri streleckej chuti.

Góly: 10. 31. 44. a 58. Barták, 40. T. Sivák, 83. Žúži(11m) - 88. Kumančík
ŽK : 2:0, ČK : 0:0, rozhodoval : Kubica

V.BIEROVCE : Ondrášik - Barták, Žúži, M.Sivák, Mercek, Zhaňač, T.Ondrášek, Svatík, P.Bulko, T.Sivák, Horňák (P.Ondrášek, Viršinský, R.Bulko)
HORNÉ SRNIE : Horný - Šimák, Sekula, Meščánek, Švančárek, Kumančík, Húserka, Vydrnák, Papiernik, Martinus, Ševčík (Lukajka, Šimko)