Horná Súča - V.Bierovce-Opatovce 5:0 (2:0)

V Hornej Súči sa mužom už viac sezón nedarí, čoho problémom sú aj rozmery ihriska. Domáci prekvapili hostí hneď v 8.minúte keď prvou strelou na bránku s veľkého uhla trafil presne Ján Dohnan - 1:0. O 2.minúty neskôr zlý odkop obrany hostí, a Šimon Coník dával strelou k tyči na 2:0 pre domácich. Od tohto momentu do 70.minúty boli hostia ...

V.Bierovce-Opatovce - Dolná Súča 2:1 (0:1)

Domáci privítali v 21. kole na domácom trávniku v tabuľke susediaceho súpera. Hru znepríjemňoval silnejší vietor. V 5.minúte mal obrovskú šancu hosťujúci Patrik Trúnek, ale vo vyloženej šanci nedal. V 11.minúte zrýchlenie hry domácich, Martin Horňák centroval pred bránu na Lukáša Breznického, ale jeho zakončenie vychytal hosťujúci brankár. Hra sa odohrávala medzi šestnástkami, ale ...
ŠTK vzhľadom na nepriaznivé klimatické podmienky, zohľadňujúc ekonomiku klubov a zdravie hráčov rozhodla MFZ ObFZ Trenčín, ktoré sa mali odohrať v dňoch 04.04 a 05.04 2015 odložiť. Odkladajú sa všetky stretnutia dospelých, dorastu a žiakov. ŠTK žiada kluby a delegované osoby, aby na stretnutie necestovali.