Nová Ves n/V - V.Bierovce-Opatovce 1:3 (1:3)

Za ideálneho počasia cestovali hostia k nováčikovi súťaže. Hneď v 4.minúte vyskúšal domáceho brankára Peter Bulko, ale jeho strelu domáci brankár prečítal. V 10.minúte Erik Doboš nepríjemne vypálil, no lopta tesne minula svoj cieľ. V 20.minúte zahrávali hostia aut, Tomáš Sivák zatiahol loptu a pred bránou našiel voľného Lukáša Breznického, ktorý otvoril stav stretnutia. 0:1. V 28.minúte si zobral loptu Juraj Barták a pred..

V.Bierovce-Opatovce - Zamarovce 3:4 (0:1)

Domáci privítali v 2.kole víťaza predošlej sezóny Zamarovce. Na veľmi kvalitne pripravenom teréne začali lepšie domáci. Hneď v 3.minúte prestrelil v sľubnej šanci Roman Bulko. V 10.minúte prišla prvá strela hostí na bránu a Boris Drienka dával na 0:1 pre hostí. V 14.minúte dobre zakrútil loptu Pavol Bulko, ale hosťujúci brankár bol pozorný. V 22.minúte mohol vyrovnať Fabian, jeho prudká ...

Dubodiel - V.Bierovce-Opatovce 3:1 (2:1)

Za horúceho počasia začali celky na veľmi nekvalitne pripravenom teréne. Už od úvodu sa začal zápas s viacerými nepresnosťami na oboch stranách, no v 8.minúte odpískal rozhodca veľmi prísny pokutový kop, ktorý premenil s prehľadom ...