TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

Sponzori

Oddelenie Techniky, KFMaT, FHPV PU v Prešove
Najlepší strelci

TJ Družstevník Vlára Ľuborča

TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

TJ SPP V.Bierovce-Opatovce

TJ SPP V.Bierovce-Opatovce

TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce

TJ Družstevník Veľká Hradná

Autor

timotejbulko

Mgr. Timotej Bulko

Proti Kľúčovému remíza 0:0

Za teplého letného počasia začal zápas z oboch strán opatrne. Prvá vážna šanca prišla v 15. min., Barták našiel ideálne Moravčíka, ten peknou strelou síce dal gól, ale na prekvapenie všetkých, aj hostí, gól pre nezmyselný ofsajd postranný rozhodca neuznal.

V 20. min vystrelil z priameho kopu nepríjemne Barták, ale Húdek si dal pozor. Hostia pricestovali s úmyslom zodpovedného bránenia s viacerými hráčmi, čo sa im vydarilo. Hra sa neustále kúskovala, prerušovala, čo hosťom vyhovovalo. V 25. min. sa dostal k strele M. Sivák, ale Húdek vyrazil na roh. Hostia si tutovku v zápase nevypracovali, dlhé lopty na M. Patku obrana zvládala. V 33. min. hľadal krížne Barták Moravčíka, tomu v čas vypichol loptu Petrúšek. V 40. min. domáca aktivita opäť gól nepriniesla, Fabianovu hlavičku aj dorážku Bartáka vyrazil Húdek. V závere prvého dejstva sa neujal ani volej v podaní aktívneho Moravčíka.

Čakalo sa, že domáci v druhom polčase vybehnú viac na súpera, ale nestalo sa. Pozorná defenzíva hostí tutovky domácim nedovoľovala. Hostia hrali počas celého zápasu len na jedného útočníka – M. Patku, toho v 71. min. rútiaceho sa na bránu musel zastaviť M. Fabian, začo videl červenú kartu. V 85. min. sa dostal k strele z ľavej strany Tomáš Sivák, ale jeho zakončenie nebolo dostatočné razantné, Húdek loptu pokryl. Oslabovku domáci ustáli a body sa delili. Zápas jednoznačne poznačil moment z 15. minúty, kedy strelili domáci regulárny, avšak neuznaný gól postranným rozhodcom.

Mgr. Roman Kadák (tréner mužstva)
Počas celého zápasu sme sa nedokázali vyrovnať so zodpovednou obranou súpera a s jeho agresívnou hrou. Hlavne v prvom polčase sme si vypracovali viacero sľubných streleckých príležitostí, ktoré sme ale nedokázali premeniť na strelenie gólu, čo sa ukázalo ako rozhodujúce v dnešnom zápase, pretože v druhom polčase sme sa do zakončenia dostávali len sporadicky a po vylúčení nášho hráča sme už nemali dostatok pokoja a zápas sa dohrával v nervóznej atmosfére, ktorému prispeli aj rozhodcovia. Nepochopiteľne nám neuznali gól pre odmávanie neexistujúceho postavenia mimo hry. Súper si dnes prišiel pre bod čo sa mu aj podarilo, rozkúskoval hru, nikam sa neponáhľal, často sa viac rečnilo ako hralo a my sme na to nedokázali odpovedať futbalovou kvalitou.

Góly:

Videné: 235x
1 10