OŠK Slovan Beckov

Beckov

FK Stará Myjava

SNAHU O VÍŤAZNÝ GÓL ZRADILA KONCOVKA

Domáci privítali tabuľkového suseda zo Zamaroviec. Začiatok zápasu bol vyrovnaný a moc vyložených šancí nepriniesol. Veľká šanca prišla až v 19. min., keď z ľavej strany hľadal Barták Moravčíka, obranca Zamaroviec však vystihol jeho úmysel. V 23. min. potiahol loptu Moravčík, zasekol si obrancu, no jeho strelu pokryl Fuksa. V 26. min. musel ukázať svoje kvality aj domáci gólman, keď vytlačil center Myslivca. V 30. min. mieril nad Barták aj Moravčík. V 33. min. sa ocitol vo veľkej šanci hosťujúci D. Jančovič, a o pár minút aj Boris Drienka, ktorý stroskotal na domácom Ondrášikovi. Druhý polčas išiel do hry aj T. Sivák, čím bolo cítiť aj zlepšenie útočnej aktivity domácich. Ten zamestnal Fuksu hneď v úvode dvakrát, no ten si so strelami poradil. V 55. min. išli domáci do vedenia, keď štandardku od Pav. Bulka využil hlavou T. Sivák – 1:0. V 61. min. bolo vyrovnané 1:1, keď doklepol taktiež po štandardke loptu do siete Tibor Drienka. Domáci boli do konca zápasu lepším mužstvom, avšak nebolo im súdené streliť víťazný gól. Dvakrát strelil tyč vo vyložených šanciach A. Moravčík. Následne zahodil dobrú príležitosť aj Barták. Hostia zápas dokázali ubrániť, a tak celkom kvalitné stretnutie tabuľkových susedov VI.ligy skončili remízou 1:1.

Mgr. Roman Kadák (tréner mužstva)

Začiatok zápasu bol z oboch strán opatrný.  Postupom času sme si dokázali vypracovať sľubné strelecké príležitosti, ale neboli sme dostatočne rozhodní  pri ich realizácii. Do druhého polčasu sme vstúpili dôrazne, boli sme aktívni a myslím si, že sme boli dominantní až do konca zápasu. Vypracovali sme si nespočetné množstvo príležitostí na strelenie gólu, z ktorých sme dokázali len raz skórovať. Hoci sme dnes stratili dva body,  predvedený výkon nám dáva chuť ďalej aktívne pracovať v nasledujúcich tréningoch a zápasoch. Bez gólov sa nevyhráva a my musíme byť dôslední, futbaloví a zdravo sebavedomí.

Góly: 55. Tomáš Sivák – 61. Tibor Drienka