FK Kľúčové

FK Kľúčové

TJ Slovan Trenčianska Turná

V Turej Lúke tesná prehra

Úvod zápasu bol z oboch strán opatrný. V 2. min. z ľavej strany centroval Pav. Bulko, avšak Šragovi lopty nevypadávali. V 8. min. skúsil vystreliť domáci kapitán Šarudi, avšak vysoko nad. V 14. min. Medvedíkov nákop sklepol T. Siváka na Bartáka, avšak lopta išla tiež vysoko nad bránu. V 18. min. si nabiehal na Boorov center M. Tomka, avšak Ondrášik vyrazil na roh. V 22. min. z priameho kopu mieril tesne nad T. Bruško. Zápas začali ovplyvňovať aj nepresné verdikty rozhodcov, čo bolo cítiť aj z následnej väčšej nervozity hráčov. V 30. min. stroskotal na Ondrášikovi domáci Gálik. V 33. min. sa vyznamenal opäť Ondrášik, keď zlikvidoval pokus Viskupa z ľavej strany. V 40. min. najrýchlejší hráč na ihrisku M. Tomka nacentroval loptu, Nikodem trafil šťastne svojho hráča, od ktorého sa odrazila lopta k voľnému M. P. Viskupovi – 1:0. Do polčasu vyhrávali domáci „len“ 1:0 vďaka nášmu gólmanovi, ktorý vytiahol viacero dobrých zákrokov.

V úvode druhého polčasu bolo naše mužstvo aktívnejšie, priamy kop Bartáka však Šragu v úvode polčasu nezaskočil. Do zápasu však vstúpili aj hráči mariášu (rozhodcovia), ktorí spôsobili vyššiu nervozitu na ihrisku. Zápas bol 2. polčas vyrovnanejší, rozhodca začal karty rozdávať ako na bežiacom páse, čoho výsledkom bolo neudržanie si nervov Petra Bulka, ktorý bol správne v 69. min. vylúčený. Po tomto momente sme však boli aj v momente oslabovky aktívnejší celok a snažili sa vyrovnať. To nám však domáci a hlavne „páni rozhodcovia“ až tak neumožňovali. V 85. min. odpískal pre domácich penaltu hlavný rozhodca, avšak Nikodema vychytal Ondrášik. V závere už domáci body ustrážili, vzhľadom na priebeh si vyhrať zaslúžili.

Góly: 40. Marek Pavel Viskup 1:0