TJ Slovan Trenčianska Turná

TJ Družstevník Vlára Ľuborča

V Zamarovciach sa mužom uspieť nepodarilo

Do Zamaroviec sme v sobotu vycestovali v pozmenenej zostave. S máródkou, kt. nás momentálne posledné obdobie sužuje sme chceli podať čo najlepší výkon, avšak nestačilo to….. Domáci vedomí si toho, že nič iné ako výhru neberú začali aktívne. V 16. minúte po nacvičenej štandardke od Losonszkého pretečoval pred brankárom loptu M. Minárik – 1:0. Hra sa postupom času vyrovnala a bolo to naše mužstvo, ktoré bolo nebezpečnejšie a šlo za vyrovnaním. Tutovku v 20. min. mal T. Sivák z pravej strany, keď po prihrávke aktívne hrajúceho P. Fabiana netrafil bránu. Do šance sa dostával v 30. min. aj Bucha, krížnu prihrávku v sklze ale neupratal do siete. V 38. min. si dal pozor na strelu B. Drienka Meravý. V závere polčasu z pravej strany v dobrej šanci pred brankárom avšak z uhla nevyrovnal T. Sivák. Druhý polčas patril jednoznačne domácim, ktorí nás vôbec nepúšťali do góloviek a šancí. V 60. minúte po tlaku v skrumáži dal na 2:0 B. Drienka. Nádej priniesol v 77. minúte T. Sivák, ktorý si nabehol na presný center od M. Fabiana a hlavou znížil na 2:1. Išlo vôbec o prvú aj jedinú strelu v 2. polčase na domácu bránu. V 83. min. fauloval M. Fabian B. Drienku a nasledovala penalta, ktorú aj sám faulovaný premenil – 3:1. V závere ešte podržal dobrými dvomi zákrokmi Meravý. Domáci vyhrali zaslúžene, avšak jediným negatívnym faktorom bol domáci tréner p. Lintner, ktorý posledných 10. minút, a aj po zápase neustále oplzlo nadával celej lavičke hostí, a tak isto aj hráčom…….

Hráči zápasu: Boris Drienka – Lukáš Meravý
Góly: 16. Matúš Minárik 1:0 60. Boris Drienka 2:0 77. Tomáš Sivák 2:1 83. Boris Drienka pokutový kop